































| Product Dimensions | 101.4cm x 171.6cm x 41.1cm |
|---|---|
| Satellite Tuner (General) | Yes |
| Manufacturer | Sony |
| Key Feature 1 | Cognitive Processor XR |
| Key Feature 3 | Google TV |
| Key Feature 2 | Acoustic Surface Audio+â„¢ |
| GTIN | 4548736151116 |
| Model Number | XR77A95LPU |
| Product Category Group | Brown Goods |
| Product Type | TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Shipping Height | 112 cm |
| Shipping Weight | 45 kg |
| Shipping Width | 187 cm |
| Shipping Depth | 19 cm |
| Screen Size | 77 |
| Additional Information | Our minimalist One Slate design fuses screen and bezel into a single slate |
| Bluetooth | Yes |
| Features | Cognitive Processor XR, Acoustic Surface Audio++trade;, Google TV |
| Energy Efficiency Class | F |
| Vesa Bracket Size | 300 x 300 |
| with DVD player | No |
| Promotion 2 | Sony 50 Per Cent Off Soundbars |
| Smart | Yes |
| Freesat Built In | Yes |
| Screen Size (inches) | 77 |
Sony XR77A95LPU 77" 4K HDR Google Smart TV
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com



