







| Product Dimensions | 25cm x 14.5cm x 13.4cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Manufacturer | Sony |
| Key Feature 1 | 360 Spatial Sound Mapping |
| Key Feature 3 | Compact and wireless |
| Key Feature 2 | 10 hours battery life |
| GTIN | 4548736134614 |
| Model Number | SARS5_CEK |
| Product Category Group | CE |
| Product Type | Sony SA-RS5 Wireless Speaker |
| Weight | 2.4 kg |
| Depth | 13.4 cm |
| Height (cm) | 25 cm |
| Features | 360 Spatial Sound Mapping, 10 hours battery life, Compact and wireless |
Sony SARS5_CEK Wireless Rear Speaker
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

