Sony BDPS1700BCEK Blu-ray Player Full HD 1080P Wired Smart Dolby Vision
- Click & Collect Available.
- ColourBlack
- Manufacturer Guarantee1 year
- EAN4548736013551
Width: 23 cm
Depth: 19.4 cm
| Manufacturer | Sony |
|---|---|
| GTIN | 4548736013551 |
| Colour | Black |
| Model Number | BDPS1700BCEK |
| Product Dimensions | 3.9cm x 23cm x 19.4cm |
| Colour | Black |
| Key Feature 1 | Stream content from a variety of online entertainment providers |
| Key Feature 3 | Experience vivid colour with TRILUMINOSâ„¢ colour |
| Key Feature 2 | enjoy all your movies in Full HD quality |
| Key Feature 5 | Child Lock |
| Key Feature 4 | Keep things simple with the new user-friendly interface |
| Product Category Group | CE |
| Product Type | blueray player |
| Wi-Fi | No |
| Weight | 0.8 kg |
| Smart Connect | No |
| Depth | 19.4 cm |
| Bluetooth | No |
| Height (cm) | 3.9 cm |
| Features | Stream content from a variety of online entertainment providers , enjoy all your movies in Full HD quality , Experience vivid colour with TRILUMINOS™colour , Keep things simple with the new user-friendly interface , Child Lock, Screen Saver, Int |

