



| Colour | Black |
|---|---|
| Manufacturer | Sharp |
| Key Feature 1 | Ideal for use with Kick Scooter's built-in USB charging port |
| Key Feature 3 | Adjustable grips make this a universal phone holder |
| Key Feature 2 | Allows you to use your phone for easy navigation |
| GTIN | 5903802467383 |
| Colour | Black |
| Model Number | EM-PH1AEU-B |
| Key Feature 4 | 260 degree rotation - use your phone horizontally or vertically |
| Product Category Group | CE |
| Weight | 0.15 kg |
| Shipping Height | 6 cm |
| Shipping Weight | 0.12 kg |
| Shipping Width | 10.8 cm |
| Shipping Depth | 12.6 cm |
| Additional Information | Easy to install firmly and safely |
| Features | Ideal for use with Kick Scooter's built-in USB charging port, Allows you to use your phone for easy navigation, Adjustable grips make this a universal phone holder, 260 degree rotation - use your phone horizontally or vertically |
Sharp EM-PH1AEU-B Kick Scooter Mobile Phone Holder - Black
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

