

| Product Dimensions | 46.54cm x 73.74cm x 15.05cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Manufacturer | Samsung |
| Key Feature 1 | Contrast Enhancer |
| Key Feature 3 | Smart TV powered by Tizen |
| Key Feature 2 | PurColour |
| GTIN | 8806094915846 |
| Colour | Black |
| Model Number | UE32T5300CEXXU |
| Product Category Group | Brown Goods |
| Product Type | TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Weight | 4.1 kg |
| Shipping Height | 73.74 cm |
| Shipping Weight | 46.54 kg |
| Shipping Width | 15.05 cm |
| Smart Connect | Yes |
| Shipping Depth | 5.8 cm |
| Depth | 15.05 cm |
| Additional Information | HDR powered by HDR 10 + |
| Bluetooth | Yes |
| Height (cm) | 46.54 cm |
| Features | Contrast Enhancer, PurColour, Smart TV powered by Tizen |
| Energy Efficiency Class | F |
| with DVD player | No |
| Smart | Yes |
| Freesat Built In | No |
| Screen Size (inches) | 32 |
Samsung UE32T5300CEXXU HD HDR Smart TV
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com


