









| Product Dimensions | 17.28cm x 10.24cm x 9.52cm |
|---|---|
| Colour | White |
| Manufacturer | Samsung |
| Key Feature 1 | Triple Laser technology |
| Key Feature 3 | Smart TV powered by Tizen |
| Key Feature 2 | Grand screen in 4K |
| GTIN | 8806094959451 |
| Colour | White |
| Model Number | SPLFF3CLAXXXU |
| Product Category Group | Brown Goods |
| Product Type | Projector |
| Wi-Fi | Yes |
| Weight | 0.8 kg |
| Shipping Height | 24.3 cm |
| Shipping Weight | 1.4 kg |
| Shipping Width | 14 cm |
| Smart Connect | Yes |
| Shipping Depth | 13.7 cm |
| Depth | 9.52 cm |
| Additional Information | Smart TV powered by Tizen |
| Bluetooth | Yes |
| Height (cm) | 17.28 cm |
| Features | Triple Laser technology, Grand screen in 4K, Smart TV powered by Tizen |
Samsung SPLFF3CLAXXXU Projector
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

