







| Colour Group | White |
|---|---|
| Product Range | Audio |
| Width | 1.14 cm |
| Height | 2.7 cm |
| Product Dimensions | 2.7cm x 1.14cm x 2.08cm |
| Colour | White |
| Manufacturer | Roberts |
| Key Feature 1 | 60 Radio Presets ? Quick access to stations |
| Key Feature 3 | Bluetooth Streaming ? Connect devices wirelessly |
| Key Feature 2 | Top Loading CD Player ? Easy album changes |
| GTIN | 5038301312374 |
| Colour | White |
| Model Number | ZOOMBOX4W |
| Key Feature 4 | Compact Design ? Portable for any room or space |
| Product Category Group | CE |
| Product Type | Portable Boombox |
| Number of Discs | 1 |
| Weight | 1.35 kg |
| Warranty Information | receipt of purchase must be kept to support any claim. |
| Depth | 2.08 cm |
| Additional Information | DAB / DAB+ / FM RDS digital radio, Top loading CD player, Bluetooth audio streaming from smartphone, tablet, or laptop, 60 radio station presets (30 DAB/ 30 FM |
| Bluetooth | Yes |
| Interfaces/Ports | Headphone socket, line out, USB |
| Features | 60 Radio Presets ? Quick access to stations, Top Loading CD Player ? Easy album changes, Bluetooth Streaming ? Connect devices wirelessly, Compact Design ? Portable for any room or space |
| Portable | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Roberts ZOOMBOX4W DAB/FM Boombox CD/USB/BT
✔ Rapid Delivery Available
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

