















| Product Dimensions | 75.5cm x 84cm x 57cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Manufacturer | Ninja |
| Key Feature 1 | Used with Woodfire BBQ Grill |
| Key Feature 3 | Built-in utensil holder |
| Key Feature 2 | Folds away easily |
| GTIN | 622356261586 |
| Colour | Black |
| Model Number | XSKGRLLSTDEUK |
| Product Category Group | SDA |
| Product Type | Outdoor Grill Accessories |
| Weight | 7.3 kg |
| Shipping Height | 117 cm |
| Shipping Weight | 11.2 kg |
| Shipping Width | 61.4 cm |
| Shipping Depth | 23.3 cm |
| Depth | 57 cm |
| Height (cm) | 75.5 cm |
| Features | Used with Woodfire BBQ Grill, Folds away easily, Built-in utensil holder |
Ninja XSKGRLLSTDEUK Woodfire Electric BBQ Stand - Black
To order call 01263 733145
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com
