











| Product Dimensions | 44cm x 49cm x 25cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Manufacturer | Ninja |
| Key Feature 1 | Protect your Woodfire Grill |
| Key Feature 3 | Elastic drawstring |
| Key Feature 2 | Lightweight & water-resistant |
| GTIN | 622356261593 |
| Colour | Black |
| Model Number | XSKCOVEREUUK |
| Product Category Group | SDA |
| Product Type | Outdoor Grill Accessories |
| Weight | 0.14 kg |
| Shipping Height | 34 cm |
| Shipping Weight | 9.8 kg |
| Shipping Width | 53.5 cm |
| Shipping Depth | 29.8 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height (cm) | 44 cm |
| Features | Protect your Woodfire Grill, Lightweight & water-resistant, Elastic drawstring |
Ninja XSKCOVEREUUK Woodfire Electric BBQ Cover - Black
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com
