









| Product Dimensions | 29cm x 59.4cm x 54cm |
|---|---|
| Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer | Neff |
| Key Feature 1 | Space for up to 128 espresso cups |
| Key Feature 3 | Prove dough or melt chocolate |
| Key Feature 2 | Push to open and close |
| GTIN | 4242004222507 |
| Colour | Black |
| Model Number | N1AHA02N0B |
| Product Category Group | White Goods |
| Product Type | Warming Drawer |
| Weight | 15.2 kg |
| Shipping Height | 21 cm |
| Shipping Weight | 17.5 kg |
| Shipping Width | 66 cm |
| Shipping Depth | 66 cm |
| Depth | 54 cm |
| Additional Information | Can accommodate up to: -30 plates, -128 espresso cups |
| Height (cm) | 29 cm |
| Features | Space for up to 128 espresso cups, Push to open and close, Prove dough or melt chocolate |
Neff N1AHA02N0B N50 Built In Warming Drawer
To order call 01263 733145
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

