







| Product Dimensions | 38.2cm x 59.4cm x 38.8cm |
|---|---|
| Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer | Neff |
| Key Feature 1 | Automatic programmes |
| Key Feature 3 | LED Display |
| Key Feature 2 | Control dials with one-touch buttons |
| GTIN | 4242004222798 |
| Colour | Black |
| Model Number | HLAWD53N0B |
| Product Category Group | White Goods |
| Weight | 17 kg |
| Shipping Height | 47 cm |
| Shipping Weight | 20.1 kg |
| Shipping Width | 46 cm |
| Shipping Depth | 66 cm |
| Control Type | Touch Control |
| Depth | 38.8 cm |
| Additional Information | LED lights - Bright illumination exactly where you need it. |
| Height (cm) | 38.2 cm |
| Features | Automatic programmes, Control dials with one-touch buttons, LED display |
Neff HLAWD53N0B N50 Built-In Microwave
To order call 01263 733145
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

