





| Colour | Stainless Steel |
|---|---|
| Manufacturer | Neff |
| Key Feature 1 | Automatic programmes |
| Key Feature 3 | LED Lighting |
| Key Feature 2 | TFT display & shift control |
| GTIN | 4242004184539 |
| Colour | Silver |
| Model Number | C17GR01N0B |
| Product Category Group | White Goods |
| Product Type | Microwave Oven |
| Oven Accessories | 1 Grid, Glass Tray |
| Weight | 18.7 kg |
| Control Type | Shift Control |
| Depth | 32 cm |
| Additional Information | Door contact switch, Microwave, Quartz grill |
| Height (cm) | 38.2 cm |
| Features | Automatic programmes, TFT display & shift control, LED Lighting |
Neff C17GR01N0B 21 Litres Built In Microwave Oven - Stainless Steel
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

