















Engineered to fit Dyson V15 Detect™, V11™, Dyson Cyclone V10™ and Dyson V8™ cordless vacuums.
| Manufacturer | Dyson |
|---|---|
| Key Feature 1 | Compatible with a range of Dyson vacuums |
| Key Feature 3 | Motor-driven for smaller spaces |
| Key Feature 2 | Anti-tangle brush bar |
| GTIN | 5025155074411 |
| Model Number | HAIRSCREWTOOL |
| Product Category Group | SDA |
| Product Type | Hair Screw Tool |
| Shipping Height | 14.5 cm |
| Shipping Weight | 0.65 kg |
| Shipping Width | 10.4 cm |
| Shipping Depth | 15 cm |
| Features | Compatible with a range of Dyson vacuums, Anti-tangle brush bar, Motor-driven for smaller spaces |
Dyson HAIRSCREWTOOL Hair Screw Tool Accessory
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

