





















| Manufacturer | Dyson |
|---|---|
| Key Feature 1 | 3 accessories for home and car |
| Key Feature 3 | Great for soft furnishings and tight spaces |
| Key Feature 2 | Compatible with a range of Dyson vacuums |
| GTIN | 5025155074305 |
| Model Number | ADVCLEANINGKIT |
| Product Category Group | SDA |
| Product Type | Cleaning Kit |
| Shipping Height | 9 cm |
| Shipping Weight | 1.04 kg |
| Shipping Width | 24.9 cm |
| Shipping Depth | 32.1 cm |
| Features | 3 accessories for home and car, Compatible with a range of Dyson vacuums, Great for soft furnishings and tight spaces |
Dyson ADVCLEANINGKIT Advanced Cleaning Accessory Kit
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

