



















| Product Dimensions | 38.5cm x 57cm x 78cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Manufacturer | Bosch |
| Key Feature 1 | Fresh vacuum system |
| Key Feature 3 | Lightweight and ergonomic |
| Key Feature 2 | Powerful 1000W motor |
| GTIN | 4242005387953 |
| Colour | Black |
| Model Number | MSM4B670GB |
| Product Category Group | SDA |
| Product Type | Mixer |
| Weight | 1.9 kg |
| Shipping Height | 36 cm |
| Shipping Weight | 2.4 kg |
| Shipping Width | 20 cm |
| Shipping Depth | 26.5 cm |
| Control Type | Dial |
| Depth | 78 cm |
| Additional Information | QuattroBlade: Ensures optimal cutting action and fine blending results - with AntiSplash function |
| Height (cm) | 38.5 cm |
| Features | Fresh vacuum system, Powerful 1000W motor, Lightweight and ergonomic |
Bosch MSM4B670GB ErgoMaster Series 4 Hand Blender - Black
To order call 01263 733145
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

