















| Product Dimensions | 45.9cm x 59.6cm x 40.4cm |
|---|---|
| Colour | Stainless Steel / Black |
| Manufacturer | Aeg |
| Key Feature 1 | Customised functions |
| Key Feature 3 | Automatic defrost |
| Key Feature 2 | Favourite function |
| GTIN | 7332543635139 |
| Model Number | MBE2658SEM |
| Product Category Group | White Goods |
| Depth | 40.4 cm |
| Additional Information | Child lock, Electric touch door, Noise level 60dB |
| Height (cm) | 45.9 cm |
| Features | Customised functions, Favourite function, Automatic defrost |
AEG MBE2658SEM 900W Built-In Microwave and Grill
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

