





















| Product Dimensions | 13.9cm x 59.5cm x 53.5cm |
|---|---|
| Colour | Black |
| Manufacturer | Aeg |
| Key Feature 1 | 4 Programmes |
| Key Feature 3 | 6 Place Settings, Dough Proving Function |
| Key Feature 2 | 14cm Warming Drawer |
| GTIN | 7332543836260 |
| Colour | Black |
| Model Number | KDE911424B |
| Product Category Group | White Goods |
| Wi-Fi | No |
| Weight | 17 kg |
| Smart Connect | No |
| Depth | 53.5 cm |
| Bluetooth | No |
| Height (cm) | 13.9 cm |
| Features | 4 Programmes, 14cm Warming Drawer, 6 Place Settings, Dough Proving Function |
AEG KDE911424B 14cm Warming Drawer - Black Glass
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

