











| Colour | Stainless |
|---|---|
| Manufacturer | Aeg |
| Key Feature 1 | 5 Speed Burners |
| Key Feature 3 | Integrated ignition |
| Key Feature 2 | Powerful wok |
| GTIN | 7332543735853 |
| Colour | Silver |
| Model Number | HGB75400SM |
| Product Category Group | White Goods |
| Product Type | Gas Hob |
| Weight | 13.5 kg |
| Shipping Height | 17 cm |
| Shipping Weight | 14.2 kg |
| Shipping Width | 88 cm |
| Shipping Depth | 62 cm |
| Depth | 51 cm |
| Height (cm) | 4 cm |
| Features | 5 Speed Burners, Powerful wok, Integrated ignition |
AEG HGB75400SM 74.5cm Gas Hob - Stainless
To order call 01263 733145
If you need further help and advice the Team in our Aylsham, North Walsham and Sheringham Stores, here in Norfolk and are always happy to assist.
We Deliver We Install We Repair and We Care - Please do Just Ask!
The stores can be contacted by phone:
Aylsham Tel: 01263 733145
North Walsham Tel: 01692 406398
Sheringham Tel: 01263 823220
You can also contact us via the Chatroom or email at sales@jbpostle.com

